2011 Lipiec

Slideshow

www.a1-swierklany-gorzyczki.pl/ 2011-08-14 uzupełn

Budowa materaca kamiennego km 549+000-549+300

Warstwa wiążąca km 554+200-554+400

Budowa ścieku z kostki kamiennej km 554+700-554+90

Odbudowa osuniętej skarpy km 556+250-556+350

Budowa drenażu francuskiego km 560+900-561+050

Budowa ekranów akustycznych km 561+200+561+500

Układanie warstwy podbudowy bitumicznej km 562+200

Wymiana gruntu, naprawa osuwiska km 565+700-565+80

Próbne obciążenie obiektu WD 538

Umacnianie skarpy kostką brukową KP 552

Montaż rusztowania przesuwnego obiekt MA 532

Wznoszenie murów oporowych z gruntu zbrojonego obi

Wykonanie elementów małej architektury obiekt WD 5

Montaż balustrad na obiekcie, układanie schodów sk
Odsłon artykułów:
221465

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.