2011 Czerwiec

Slideshow

Wymiana gruntu km 565+600-565+700

Profilowanie pasa rozdziału km 563+400-563+800

Profilowanie skarp nasypu km 562+500-562+700

Budowa podbudowy z kruszywa PPO Godów km 561+300-5

Naprawa osuniętej skarpy km 556+250

Układanie warstwy wiążącej km 555+400-555+600

Zagęszczenie podbudowy bitumicznej km 555+100-555+

Układanie warstwy podbudowy bitumicznej km 553+600

Budowa materaca kamiennego km 551+000-551+300

Rozbiórka materaca kamiennego wykonanego przez pop

Umocnienie skarp geomatą przeciwerozyjną km 549+90

Układanie korytek ściekowych km 549+100-549+200

Pielęgnacja betonu segmentu K1 i montaż zbrojenia

Przygotowanie powierzchni betonu do izolacji powło

Izolacja ściany zaplecznej obiekt WD 534
Odsłon artykułów:
221344

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.